Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Бузулук отдела образования по Есильского района управления образования Акмолинской области".

Смотреть все>>>

"Бузулук ауылының негізгі орта мектебі" КММ 2004 жылғы 6 мамырда мектепте ашық сынып сағаты өтті.Оған 1-9 сынып оқушылары мен "Бұлақ" шағын орталығының тәрбиеленушілері қатысты.Сынып сағатына Ұлы Отан соғысының туыстары мен жақындары шақырылды. Сынып сағатының тақырыбы:" Ешкім ұмытылмайды, ештеңе ұмытылмайды " іс-шараның мақсаты: оқушылардың Ұлы Отан соғысы туралы білімдерін кеңейту.Өз халқына деген мақтаныш сезімін,оның ұлы жетістіктері мен өткеннің лайықты беттерін құрметтеуді дамыту.Өскелең ұрпақтың бойында отансүйгіштік пен отан қорғаушыларды еске алуға деген құрмет сезімін тәрбиелеу.

Әлі пікірлер